Usuwanie przebarwień posłonecznych
medycyna estetyczna

Usuwanie przebarwień posłonecznych

Przebarwienia posłoneczne rujnują Twoją nieskazitelną cerę? Wiele kobiet i mężczyzn cierpi z tego powodu, tym bardziej, gdy nie chcą rezygnować z opalania. Co jednak zrobić, gdy proste domowe nie dają radą? Rozwiązaniem mogą okazać się profesjonalne zabiegi, które radzą sobie nawet z większymi i głębszymi przebarwieniami. W Dr Legrand, usuwanie przebarwień słonecznych jest jedną z naszych najczęściej wybieranych usług. W naszej ofercie znajdziecie trzy nowoczesne zabiegi, które bez problemu poradzą sobie z tym problemem.

Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg, który jest przeprowadzany z najnowocześniejszym sprzętem tego typu – laserem Harmony Dye-VL. Cechuje go wysoka skuteczność i największa precyzja. Pierwsze rezultaty są już widoczne po pierwszym zabiegu.

Ferulac Peeling to zabieg medyczny, który poza usuwaniem przebarwień, ma również działanie anti-aging i antyoksydacyjne. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, pozwala na głębsze wniknięcie w warstwy skóry i dłuższe aktywne działanie składników.

Peeling chemiczny TCA redukuje nadmiar produkowanej melaniny, co w efekcie prowadzi do znikania przebarwień – nie tylko tych posłonecznych, ale również pozapalnych, soczewitowatych, a także melasmy.

Dr Legrand to wyjątkowa placówka medycyny estetycznej w samym centrum pięknego Krakowa, w której nie panuje atmosfera chłodnej kliniki. Ciepłe, przyjemne wnętrze, inspirowane Wenecją, pomoże Ci się odprężyć i zrelaksować. Specjaliści, w których ręce zostaniesz oddany, to wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na swojej pracy, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zabiegi pójdą zgodnie z planem.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pozbyć się nieestetycznych zmian, na usuwanie przebarwień posłonecznych. Te nieinwazyjne zabiegi w krótkim czasie pozwolą Ci znowu cieszyć się wspaniałą, promienną cerą bez nieestetycznych przebarwień. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie Wam pomożemy.