Nowoczesne oprawki okularów i ich zalety
inne

Nowoczesne oprawki okularów i ich zalety

Dawno minęły już czasy, kiedy to okulary korekcyjne uważano za szpecące akcesorium, noszone z przymusu. Współczesne społeczeństwo nauczyło się bowiem postrzegać okulary jako niezwykle stylowe uzupełnienie indywidualnego stylu, nieustępujące w żaden sposób modelom przeciwsłonecznym. Takiej korzystnej zmianie reputacji sprzyjają również sami producenci okularów, oferujący naprawdę nowatorskie, stylowe rozwiązania. Damskie oprawki Dekoptica z niestandardowymi soczewkami korekcyjnymi są tu znakomitym przykładem. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego warto wymienić stare okulary na męskie oprawki Solano i tym podobne akcesoria.

 

Męskie oprawki Solano z nakładką przeciwsłoneczną – dyskretne i niezawodne

 

Jednym z najciekawszych rozwiązań, dostępnych obecnie na rynku optycznym, są specjalistyczne, męskie oprawki Solano CL 30025. Stylowa, prostokątna forma oraz elementy, wykonane z trwałego metalu, to tylko część z zalet tego ciekawego akcesorium. W zestawie ze standardowymi okularami korekcyjnymi otrzymujemy tu bowiem specjalną nakładkę polaryzacyjną, przechowywaną w osobnym etui. Sama nakładka przyczepia się do oprawki za pomocą wbudowanego magnesu, dzięki czemu nie ma tu konieczności montażu elementów. Rozwiązanie to sprawia jednocześnie, że estetyka okularów nie jest zaburzana przez widoczne otwory montażowe lub uchwyty.

 

Damskie oprawki Dekoptica – wszechstronne okulary przeciwsłoneczne

 

Jeśli szukamy z kolei czegoś dla pań, warto jest przyjrzeć się oprawkom Dekoptica SUN m. 48. Domyślnie, okulary te zostały wyposażone w szkła z filtrem UV bez korekty. Przydatność tego akcesorium możemy jednak zwiększyć, sięgając po niestandardowe soczewki korekcyjne z barwieniem. Dodatkowym atutem tego modelu jest również jego estetyka, zapewniona przez wyraziste, kwadratowe ramki oraz pięć wariantów kolorystycznych.