wskazówki

Jonizatory do wody coraz powszechniejsze!

Niewłaściwa dieta, a jednocześnie postępujące zakwaszenie organizmu powodują szereg nieprzyjemnych skutków ubocznych, a nawet chorób. Od otyłości, przez nadciśnienie, cukrzycę, miażdżycę i utratę masy kostnej – lista zaburzeń związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu wydaje się nieskończona. 

Jonizatory do wody – krótki rys

Wiele osób decyduje się na jonizatory do wody. Zakwaszenie, a przede wszystkim zanieczyszczenie toksynami zaburzają metabolizm i niekorzystnie wpływają na zdolność organizmu do obrony przed wirusami i mikroorganizmami. Zmniejsza również wydalanie szkodliwych substancji, których nośnikiem jest między innymi woda. 

Zdrowa woda o prawidłowym odczynie zasadowym i wysokim potencjale redukcji utleniania nie tylko skutecznie nawilża organizm, ale także pomaga przywrócić i utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Dzięki regularnemu nawadnianiu zjonizowaną wodą alkaliczną organizm skutecznie usuwa związane z nim toksyny i kwasy. 

Jonizatory do wody – ciekawostki

Na szczęście możesz codziennie przygotowywać zdrową wodę alkaliczną za pomocą odpowiedniego jonizatora. Jonizator wody to urządzenie, które jonizuje wodę, która jest do niego dostarczana w procesie elektrolizy. 

Przedstawiając jonizatory do wody miejmy na uwadze, że urządzenie ma dwa naczynia połączone membraną, która umożliwia cząstkom przemieszczanie się w kierunku odpowiednich elektrod. Większe domowe jonizatory pozwalają na wyprodukowanie 3 litrów wody jonizowanej, w tym ponad 2 litry wody alkalicznej i mniej niż litr wody kwaśnej. 

Mniejsze jonizatory wyposażone są w pojemniki o pojemności około 1,5 litra, co sprawia, że  urządzenie jest bardziej kompaktowe i przenośne. Jonizator wody to urządzenie, które będzie przydatnym dodatkiem do produkcji zjonizowanej wody o różnych właściwościach. 

Podsumowanie, czyli jonizatory do wody

Dzięki wodzie alkalicznej poprawisz ogólne nawodnienie organizmu i dostarczysz mu większej ilości przeciwutleniaczy, które będą skutecznie wiązać toksyny dostarczane z pożywieniem i produkowane w trakcie przemiany materii. 

Woda alkaliczna pomaga zmniejszyć dyskomfort spowodowany wydzielaniem dużych ilości kwasu mlekowego, mrówkowego, solnego i octowego podczas intensywnego wysiłku fizycznego i stresu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *